fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Mogłoby się wydawać, że częste pisanie o jednej artystce może znudzić. Jednak nie w takim wypadku! Taylor Swift ponownie pokazała klasę i wsparcie dla fanów oraz potrzebujących! Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz!

Foto: TMZ

Taki wielki kosz na specjalną aukcję charytatywną otrzymała fundacja KAMS Foundation, która w ogóle się tego nie spodziewała! Niejaki Karim Siddiqui napisał list do Tay z prośbą o wsparcie. Opisał sytuację, w której to zginął Jego kuzyn i ta właśnie fundacja powstała na Jego cześć.

Ku Jego zdziwieniu, nie dość że otrzymał odpowiedź, to jeszcze odebrał bardzo duży kosz z oficjalnymi gadżetami z tras Reputation i 1989! Te wszystkie gadżety przesłane przez Taylor Swift zostaną zlicytowane podczas specjalnej aukcji, która odbędzie się 9 lipca w Kalifornii.

Taylor Swift po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne serce i naturalną chęć pomocy potrzebującym! Oby tak dalej, a inni niech biorą przykład!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X