fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

To, że gwiazdy dzielą się swoimi nowymi utworami, jest oczywiste. Tym razem Taylor Swift wyszła poza schematy i udostępniła… playlistę z muzyką, której sama słucha! Wokalistka chce w ten sposób opowiedzieć “swoją historię” – bo każdy z nas ma ulubione utwory, które wywołują w nas dane emocje i wspomnienia. Taylor pokazała swoje!


29-letnia gwiazda podzieliła się z fanami swoją prywatną playlistą, aby lepiej opowiedzieć “swoją historię” – udostępniła ulubione obecnie kawałki, których słucha na co dzień. Z pewnością znacie to uczucie, że na każdy moment życia znajdą się dopasowane do niego utwory. Z takiego założenia wychodzi także Taylor! Jedną z piosenek na jej playliście jest “100 Bad Days” od AJR i to właśnie jej słowa przytoczyła gwiazda, opowiadając o playliście:

“Być może sto złych dni utworzyło setkę dobrych opowieści, a setka dobrych opowieści robi ze mnie interesującą osobę na imprezach.”

Jak powiedziała wokalistka: “Wszystko, co nam się przydarza, to tylko kawałki historii, którą kiedyś opowiemy. Te utwory to na chwilę obecną soundtrack mojego życia.”


Spójrzcie sami, czego słucha Taylor Swift!Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X