fbpx


Trasa Taylor Swift Reputation Stadium Tour dobiegła końca! Ostatni koncert miał miejsce wczoraj w Tokio. Całość trwała ponad siedem miesięcy, a Taylor zagrała 53 koncerty i przejechała niezliczoną ilość kilometrów. Pod koniec ostatniego show Swift, siedzący przy fortepianie, otworzyła się przed tłumem i podsumowała trasę!

Dla piosenkarki to była przełomowa trasa koncertowa, o której rozpisywali się wszyscy. Kilka razy zaskoczył ją deszcz i zmył makijaż, jednak nigdy się nie poddała i każdy koncert wyśpiewała do końca. “Mam szczęście, że troszczycie się o wszystko, co tworzę, bez względu na to, czy jest to muzyka, czy scena” – powiedziała, grając kilka nut na klawiszach jako podkład muzyczny. “Dziękuję za dzisiejszy wieczór, dziękuję Wam za udział w moim życiu. Kocham Was”. 

Imponująca trasa przyniosła niesamowite liczby. Swift niedawno wygrała główną nagrodę za trasę w USA na liście Billboard Live Music Awards. Zdobyła również nominacje do światowej trasy oraz do najwyższej trasy i najlepszych losowań, chociaż Edd Sheeran odebrał nagrody w tych dwóch kategorii. The Reputation Stadium Tour była pełna niespodzianek, a Swift śpiewała niektóre z jej starszych hitów akustycznie, a występy sceniczne zapierały dech w piersiach. Wśród takich spektakli były interpretacje “I Knew You Were Trouble”, “22” i “Our Song”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X