fbpx


Na specjalnej imprezie organizowanej przez giganta w branży sprzedaży internetowej – Amazon, pojawiły się topowe piosenkarki.

Foto: Amazon

Impreza odbyła się w Nowym Jorku w sali Hammerstein Ballroom, a sama część muzyczna trwała około 3 godzin. Wystąpiły: Dua Lipa, Becky G, znana z takich hitów jak Sin Pijama Mayores (które wykonywała na scenie Amazona) i SZA, która współpracowała m.in. z takimi artystami jak The Weeknd, Travis Scott, Kendrick Lamar, czy Dj Khaled.

Foto: Kevin Mazur/Getty Images for AmazonOrganizatorzy i wokalistki, podkreślali, że wybór występujących artystek nie jest przypadkowy, ponieważ koncert miał odbyć się pod hasłem i ideą girls power. 

Foto: Kevin Mazur/Getty Images for Amazon

Całe show zorganizowane było ze sporym rozmachem, nie zabrakło tancerzy i układu choreograficznego. Jako główna gwiazda wieczoru wystąpiła Taylor Swift. 

Foto: Instagram/taylorswift

SZA zaprezentowała swój cover hitu Kiss me, który ma być wkrótce dostępny na Amazon Music.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X