fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
7

Nie od dziś wiadomo, że Taylor Swift i menadżer gwiazd Scooter Braun nie pałają do siebie sympatią. Ich konflikt podsyca fakt, że Braun na początku lipca tego roku wykupił prawa do wytwórni muzycznej, dla której Taylor nagrała wcześniej sześć studyjnych albumów. Co za tym idzie, jest również właścicielem jej twórczości. Przez pewien czas afera ucichła, ale teraz Taylor Swift dosłownie błaga fanów o pomoc.Sprawa ucichła i mogłoby się wydawać, że Taylor Swift poradziła sobie z brakiem kontroli nad własnymi płytami… Fani stworzyli nawet specjalną petycję, aby zachęcić Taylor do ponownego wydania tych albumów, ale za pośrednictwem innej wytwórni. Jak się okazuje, w przyszłym roku artystka mogłaby tego dokonać. Na jej social mediach pojawił się jednak wpis, w którym prosi swoich wielbicieli o pomoc.“Kochani – niedawno ogłoszono, że podczas gali AMA zostanę uhonorowana nagrodą dla Artystki Dekady. Z tej okazji planowałam wykonać medley moich największych hitów podczas ceremonii. Scott Borchetta i Scooter Braun powiedzieli teraz, że nie wolno mi wykonywać moich starych piosenek w telewizji, ponieważ jak twierdzą, będzie to ponowne nagrywanie mojej muzyki przed czasem, kiedy mogę zrobić to legalnie, czyli za rok. Dodatkowo, nie chciałam tego przekazywać w taki sposób, ale Netflix stworzył film o moim życiu w ciągu ostatnich kilku lat. Scott i Scooter odmówili jednak użycia mojej muzyki lub materiałów z występów do tego projektu, mimo że w filmie o nich nie wspomniano.
Scott powiedział mojemu zespołowi, że pozwolą mi używać mojej muzyki, jeśli spełnię następujące warunki: nie nagram ponownie moich płyt w przyszłym roku, co jest prawnie dozwolone i czego nie mogę się doczekać oraz przestanę mówić o nim i o Scooterze.
Głęboko czuję, że dzielenie się tym, co przytrafiło się mnie, może zmienić poziom świadomości innych artystów i pomóc im uniknąć czegoś podobnego. Wysłany mi komunikat brzmi jasno: bądź miłą dziewczynką i się przymknij, inaczej spotka cię kara.
To POTWORNE. Żaden z tych mężczyzn nie miał wpływu na pisanie tych piosenek. Nie zrobili nic, by zbudować moje relacje z fanami. Proszę o waszą pomoc. Powiedzcie Scottowi i Scooterowi, co sądzicie o tej sytuacji. Scooter zarządza karierami kilku artystów, którzy chcę wierzyć, że dbają o losy innych i o ich pracę. Poproście ich o pomoc – mam nadzieję, że uda im się przemówić do rozsądku facetom, którzy sprawują kontrolę tyrana nad kimś, kto po prostu chce grać napisaną przez siebie muzykę. Jedyne, czego chcę, to grać MOJĄ WŁASNĄ muzykę. To tyle. Próbowałam rozwiązać to prywatnie, przez mój zespół, ale nie byliśmy w stanie tego rozwiązać. Obecnie mój występ na AMA, dokument dla Netflixa i wszystkie inne wydarzenia, które planuję nagrać, stoją pod znakiem zapytania. Kocham was, Taylor”.

Co o tym sądzicie? Sprawa wydaje się być naprawdę poważna!


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
7
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X