fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Większość z nas aktualnie siedzi w domach, by jak najbardziej zminimalizować możliwość zakażenia się koronawirusem. Jest to dobre nie tylko dla nas, ale również dla całego społeczeństwa, ponieważ tylko przestrzegając zasad higieny oraz unikając zatłoczonych miejsc, jesteśmy w stanie pokonać wirusa.

Taylor Swift postanowiła się podzielić kilkoma radami z tymi, którzy w tym trudnym czasie nie chcą się dostosować do zaleceń: “Musimy teraz dokonać poświęceń społecznych”. Piosenkarka i autorka tekstów dodała Insta Story, aby przekazać, że pilnuje swoich obserwujących i widzi zbyt wiele spotkań towarzyskich.

“Bardzo was kocham, ale muszę wyrazić zaniepokojenie, że sprawy nie są obecnie traktowane wystarczająco poważnie” – napisała. “Widzę wiele spotkań, a imprezy wciąż się odbywają. To jest czas, aby anulować plany, naprawdę izolować się jak najwięcej i nie zakładaj tego, że jak nie czujesz się chory, to rzeczywiście chory nie jesteś. Możesz przekazywać coś komuś starszemu lub podatnemu na to” – dodała.

Eksperci od zdrowia publicznego zalecają zachowanie dystansu między ludźmi podczas pandemii koronawirusa, w tym zamykanie szkół w całym kraju i zachęcanie pracowników do pracy dalej z domu. Jeśli chodzi o muzykę, koncerty i trasy koncertowe są na całym świecie odwoływane, w tym planowany koncert Swift, który miał powstać w połączeniu z turniejem koszykówki March Madness College, który także został anulowany.

My także przyłączamy się do rad Taylor. Zostańcie w domach, poświęćcie ten czas na czytanie książki, oglądanie serialu czy sprzątanie domu. Dbajcie o higienę, myjcie często ręce i unikajcie dotykania twarzy, jeśli jednak musicie wyjść na zewnątrz. Wiemy, że może to być trochę uciążliwe, ale jeśli wszyscy się zaangażujemy, to już niedługo będziemy mogli znów się spotykać ze znajomymi i wspólnie spędzać czas. 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X