fbpx


Jak wiecie, w miniony weekend tragicznie (i bardzo przedwcześnie) zmarł aktor młodego pokolenia, Cameron Boyce. Miał zaledwie 20 lat, a jego śmierć wstrząsnęła zarówno fanami, jak i rodziną oraz najbliższymi przyjaciółmi. Tata Camerona podzielił się ze światem ostatnim zdjęciem syna, zrobionym kilkanaście godzin przed jego śmiercią.Victor Boyce, tata zmarłego aktora, uczcił pamięć syna dzieląc się na Instagramie jego ostatnim zdjęciem, zrobionym niedługo przed śmiercią. Cameron Boyce zmarł w weekend w wyniku ataku padaczki. Jego tata postanowił podzielić się ze światem ostatnim zdjęciem aktora, podpisując je:

“Mój syn. Zaledwie godziny przed tym, jak został wyrwany z naszego życia. Strasznie za nim tęsknię. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie będzie czuć tego, co ja obecnie czuję, ale nikt nie jest odporny na taką tragedię. Ogrom miłości i wsparcia, jakie nieustannie otrzymuje nasza rodzina, to coś pięknego i bardzo to doceniamy. Dziękujemy Wam za wsparcie w tych trudnych chwilach.”

View this post on Instagram

Family that laughs together…. you know the rest. 🙂

A post shared by Victor Boyce (@thevictorboyce) onNiesamowicie współczujemy całej rodzinie Camerona i wszystkim jego bliskim.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X