fbpx


Po nawiązaniu współpracy w zeszłym roku w optymistycznym utworze “Play” Jax Jones i Years & Years wydali teledysk do piosenki. Cały wideo ma miejsce w wielkim sklepie spożywczym wypełnionym gigantycznymi skrzynkami zbóż, ogromnymi ilościami warzyw i neonami migającymi dookoła.

Teledysk do “Play” rozpoczyna się, gdy Jones pracuje przy kasie w sklepie, gdy nagle on i latający piosenkarz Olly Alexander zmniejszają się. Duet znajduje się na ogromnym pasie transmisyjnym, gdzie zaczynają pokazywać swoje najlepsze ruchy taneczne, unikając przy tym gigantycznych artykułów spożywczych.

Utwór pojawił się już w zeszłym roku i przy tworzeniu go artyści mieli mnóstwo zabawy. Jones w szczególności pochwalił głos Alexandra i był podekscytowany występem własnym występem. “Olly ma jeden z tych wyjątkowych głosów” – powiedział Jones. “Przyciąga twoją uwagę, gdy tylko go usłyszysz – jest przekonującym artystą.”

Alexander podzielił się także swoją miłością do utworu, chwaląc aranżację Jonesa i zaraźliwy rytm piosenki. “Podobał mi się pomysł utworu, który może sprawić, że się w nim zakochasz” – powiedział. “Ma się obsesję na punkcie słuchania i ​​to tak, jakbyś został zahipnotyzowany – chce się ciągle słyszeć tę piosenkę!”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X