fbpx


Young Stars Camp  to nie tylko zabawa i spędzanie czasu z ulubionymi idolami! Podczas obozów uczestnicy czerpią też dużo ze specjalnie zorganizowanych warsztatów. Jednymi z nich są zajęcia taneczne czyli Young Stars Dance prowadzone przez Katt i Matta Markiewiczów. Jeżeli ktoś sądził, że dzisiejsza młodzież jest nie do zdarcia, powinien koniecznie wpaść i sprawdzić zajęcia z tym duetem!

Obozowicze spędzają z Katt lub Mattem dwa dni przepełnione tanecznymi krokami i na próżno można szukać osób podpierających ściany. Co jest tak niezwykłego w ich zajęciach? Niech to zostanie słodką tajemnicą, jednak każdy uczestnik Young Stars Camp twierdzi, że te zajęcia zmieniają ich o 180′.

W tym roku obozowicze oprócz ulubionych Young Starsowych piosenek mieli do wyboru coś innego i każda grupa mogła tańczyć do wytypowanej przez nich piosenki. Jednak zajęcia zawsze zaczynały się od wspólnych zajęciach, podczas których dość szybko wychodziło, kto ma przysłowiowe “zwolnienie z WFu w szkole” a kto tupie nogą o parkiet na przekór wszystkiemu.

Jeśli nie udało się Tobie dostać na Young Stars Camp a ciekawią Cię zajęcia taneczne – to nic straconego. Szukaj informacji na stronach Young Stars Dance o zbliżających się warsztatach tanecznych organizowanych może w Twoim mieście.

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X