fbpx


DJ Snake przenosi fanów do lat 80. z nową animowaną wersją teledysku do piosenki “Taki Taki”. Pozostając wiernym oryginalnej koncepcji lasów deszczowych i wulkanów, nowa wersja pokazuje DJ Snake, Selenę Gomez, Cardi B i Ozunę jako urocze piksele.

Nowa 8-bitowa wersja animowana pojawiła się we wtorek i ma już ponad 800 tysięcy wyświetleń. Oryginalny teledysk, wydany 9 października, stał się dziewiątym teledyskiem wszechczasów, który tak szybko zdobył 100 milionów odsłon na YouTube. Obecnie ma ponad 640 milionów wyświetleń.

Źródło: Youtube.com / DJ Snake

Jason Tammemagi odpowiadał za stworzenie animacji w najnowszym wideo, a oryginalne rysunki wyszły spod ręki  Wu Yinan. Trzeba przyznać, że naprawdę robią one wrażenie, a wszyscy fani gier z lat 80. na pewno ucieszą się, że artyści dalej wracają do tej techniki tworzenia.

Jest to już trzecia wersja teledysku, która ujrzała światło dzienne. Po oryginale pojawiła się także wersja z amatorskimi filmami fanów, którzy tańczą i śpiewają do hitu! Kolaż z różnych filmików zdobył już ponad 200 tysięcy wyświetleń! Jesteście ciekawi, jak wygląda Selena Gomez i Cardi B z pikselami na głowie? Koniecznie obejrzyjcie teledysk!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X