fbpx


Dokładnie tak! Kilka tygodni temu rozpoczęły się castingi do nowej edycji “Szansy na sukces”, prowadzonej przez polskiego komentatora Eurowizji, Artura Orzecha, jednak to jeszcze nie koniec! Ogłoszono dodatkowe daty, bo jak się okazuje, to właśnie w programie wyłonimy naszego reprezentanta, który wystąpi na tegorocznej, dziecięcej Eurowizji.

Castingi dla dzieci i młodzieży!🔥🔥Zapraszamy na dodatkowe castingi dzieci i młodzież w wieku 9 – 14 lat. Prosimy o…

Opublikowany przez Szansa na sukces Środa, 10 lipca 2019


Castingi przeznaczone są dla osób w wieku od 9-14 lat i zostaną przeprowadzone w siedzibie TVP w Warszawie 13 i 14 lipca. W tamtym roku sukces na Eurowizji Junior odniosła Roksana Węgiel, dlatego kolejna edycja odbędzie się w Gliwicach.Prezes TVP zapowiedział, że od 8 września cztery pierwsze odcinki “Szansy na sukces” będą emitowane w każdą niedzielę, a dwóch zwycięzców każdego z trzech odcinków zakwalifikuje się do tego ostatniego, finałowego, który będziemy mogli obejrzeć 29 września. Ostateczny zwycięzca zostanie wybrany poprzez telefoniczne głosowanie!Skąd taka decyzja? Ponieważ nie wyłoniono żadnego kandydata do Eurowizji Junior w drugiej edycji programu “The Voice Kids”. Teraz swoją szansę będą mieli uczestnicy “Szansy na sukces”! Będziecie oglądać?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X