fbpx


Choć Justin Bieber dokonuje ostatnio wielu dorosłych decyzji, jak ślub czy kupno domu, to wciąż nie brakuje mu dziecięcej fantazji. Piosenkarza można było niedawno spotkać na ulicach Nowego Jorku w dość nietypowym przebraniu!

Podobny obraz

Getty Images

Wszystko za sprawą udziału Justina w bardzo popularnym show, prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona. Komik często zaprasza do niego znanych piosenkarzy i piosenkarki, proponując im różne muzyczne wyzwania oraz zabawy. Tak szalonego występu chyba jeszcze nie było!

Wszystko działo się na terenie nowojorskiego Central Parku. Biegało po nim dwóch mężczyzn, ubranych w za duże garnitury, wymięte koszule, retro-peruki, przyklejone wąsy oraz okulary. Kręcili się wokół przechodniów i próbowali zachęcić ich do zabawy wraz z nimi w rytm hitu Justina What Do You Mean?

Szalone ruchy i tańce rozbawiły wielu ludzi. Nikt się jednak nie spodziewał, że pod przebraniem może kryć się jedna z największych gwiazd światowego show-biznesu! W pewnym momencie Justin zdjął perukę i od razu został otoczony przez tłum zachwyconych fanów. A czy Wam spodobał się jego występ? Piszcie w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X