fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
2153

W najnowszym Young Stars News pojawiło się mnóstwo wywiadów. Pojawiły się wypowiedzi muserów dotyczące Young Stars Festival, wywiad z Remo odnośnie jego najnowszej płyty, a także długa rozmowa z Sylwią Przybysz i Jasiem Dąbrowskim, którzy przybliżyli nam trochę, czym są dla nich uczucia…

Co najbardziej zaskoczyło Sylwię w wyglądzie Jasia podczas ich pierwszego spotkania? Czym jest dla nich miłość? Jaki jest ich idealny dzień? Na te oraz inne pytania Sylwia Przybysz i jej chłopak JDabrowsky odpowiedzieli w wywiadzie dla naszej gazety Young Stars News.

Pomyślałem sobie: Ale piękna, ale laska! – Takie było pierwsze wrażenie Jasia, gdy zobaczył Sysię, a jak wyglądało to samo spotkanie z odwrotnej perspektywy? – Pierwsze, co mi przyszło do głowy: Wow, on jest wysoki! Wygląda jak chłopak, a nie chłopiec! To było niesamowite, bo przecież w filmikach nie było widać, jaką ma sylwetkę, a tu proszę, stanął przede mną facet z taką klatą, dobrze zbudowany… – I potem zza Reziego wyłoniłem się ja!  – Zażartował Jasiek.

Jak mówią o sobie – Sylwia szukała Jasia, a Jaś szukał Sylwii. A tymczasem stali tuż koło siebie! Lecz bycie razem długo wydawało się niemożliwe… – Zdawało mi się to tak samo niemożliwe, jak spotkanie z Niallem Horanem! Nie, że nie chciałam, tylko zastanawiałam się jak?! – Ale w końcu się udało! Po latach znajomości są razem i są bardzo szczęśliwi, ale nie tylko Oni! Ich rodzice również są bardzo zadowoleni z tego związku. O tym, co mówi Mama Sylwii o Jasiu i odwrotnie… Przeczytacie w najnowszym Young Stars News!

Magazyn Young Stars News możesz zamówić na mymusicshop.pl lub zakupić stacjonarnie we wszystkich salonach Empik oraz punktach Poczty Polskiej oraz w wybranych punktach: Relay, Inmedio, Akapit, 1minute, Virgin, Discover, Hubiz, World of Beauty& Art, Aelia, Duty Free.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
2153
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X