fbpx


Co to był za koncert! Po Sylwii trudno się spodziewać tego, że mogłaby nas zawieść! Wczoraj wokalistka porwała publiczność w Szczecinie, natomiast dzisiaj razem ze swoją ulubioną piosenkarką mogła bawić się publiczność z Zielonej Góry! Znajdźcie się na zdjęciach!

 

Czym byłby koncert, gdyby główna gwiazda nie miała odpowiedniego wsparcia ze strony swojego supportu? Tym bardziej, jeśli tym supportem jest Kaja Jabłońska! Kaja swoim wykonaniem hitu Czesława Niemena – Dziwny jest ten świat, sprawiła, że publiczność miała ciarki na plecach!

Sylwia zapamięta Zieloną Górę z klaskania. W Meet and Greet brali udział Ci najmłodsi, ale także chętnie do zdjęć pozowali ich rodzice! Dzieci przed koncertami ustawili się przed scena i zaczęły śpiewać Miłość rośnie wokół nas. Ponadto, zebranym dostarczył rozrywki ukochany Sylwii, Jaś Dąbrowski, który pokazał na scenie, jak… prasuje koszule!

Nie obyło się bez głośnego skandowania Dąbrowska! Dąbrowska! Czyżby publiczność wiedziała o czymś, o czym my nie wiemy? 😉 Spokojnie, gdyby Sylwia zmieniła nazwisko, pierwsi byśmy Was o tym powiadomili! Wracając jednak do samego koncertu, gdy Sysia pojawiła się na scenie, zaczął się prawdziwy Czas na Show! 

Po piosence Zmiany, Sylwia zeszła ze sceny, a na niej pojawil się Jaś. Zaśpiewali razem – tak jak przewidzieli najmłodsi – Miłość rośnie wokół nas, a Sysię odwiedził niespodziewanie Remo i zapozował z nią na scenie.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z koncertu w poniższej galerii!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X