fbpx


Czyżby Sylwia Przybysz spędziła weekend jeżdżąc na nartach? Jej profil na Instagramie wypełnił się zdjęciami ze śnieżną scenerią, tymczasem wokalistka wyjawiła, że kręci klip w Austrii!

Pomimo“, bo taki  tytuł nosi nowy singiel z nadchodzącej płyty pt. “Czas“, oprócz scenerii klipu jest owiany tajemnicą. Fani nie wiedzą czego się spodziewać a sama Sylwia zapowiada, że piosenka zaskoczy wszystkich, bo jest inna niż wszystkie poprzednie piosenki.

Sylwia na planie klipu do piosenki “Pomimo” spędziła aż 3 dni i z poświęceniem, obok szusujących narciarzy, w minusowej temperaturze nagrywała wszystkie potrzebne partie wokalne. Pogoda, jak to bywa w górach, nie zawsze sprzyjała. Na początku okazało się, że wybrane miejsca do klipu są obecnie zamknięte z powodu zagrożenia lawinowego a później kręcenie utrudniała gęsta mgła. Jednak po pewnym czasie wszystko zaczęło układać się zgodnie z planem i nic już nie zagroziło scenariuszowi. Sylwia do teledysku wybrała stylizacje, w których przeważała biel oraz różowe dodatki, które idealnie zgrywały się z jej obecnym kolorem włosów, tworząc jednocześnie kontrast ze śnieżnobiałą scenerią.

Czujecie niedosyt po minionych dniach? Zobaczcie naszą fotorelację z planu klipu a już w 12.01.2018  godz. 18:00 premiera klipu “Pomimo“.

 

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X