fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Wczoraj instagramowe konto Youngstarfrugo przejęła Sylwia Przybysz. O godzinie 20 przeprowadziła stamtąd transmisję live, w której poruszyła wiele ważnych tematów. Było o miłości, o pracy i codzienności. 

Fot: Paulina Dera dla Youngstars.pl

Sylwia Przybysz odpowiedziała wczoraj na pytania przygotowane przez Youngstarsfrugo oraz samych oglądających. Ważnym pytaniem było to, o osobę, która ją inspiruje, dzięki której walczy o swoje. Sysia zapytała odbiorców o to, czy wiedzą, kto to jest i… Nie mieli z tym żadnego problemu! To jej chłopak, JDabrowsky jest właśnie tą osobą, która wspiera ją najmocniej

Jasiek, jak jestem niesprawiedliwie potraktowana to właśnie On jest osobą, która mówi, że nie mogę na to pozwolić, że też jestem coś warta.

Fot: Paulina Dera dla Youngstars.pl

Oczywiście podczas relacji live piosenkarki nie mogło zabraknąć śpiewu! Sysia zaśpiewała utwór z najnowszej płyty Ariany Grande God is a Woman oraz Little Mix – Reggaetón Lento z zagranicznego repertuaru oraz dwie swoje piosenki Moment i PomimoTę relację wciąż możecie zobaczyć na Instagramie Youngstarsfrugo. Zobaczcie, o czym jeszcze opowiedziała Sysia!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X