fbpx


W grudniu minionego roku Sylwia Przybysz zakończyła trasę Tylko Raz Tour ogłaszając od razu nową płytę, która będzie już trzecią w jej karierze! 

“Czas”, bo tak brzmi tytuł albumu, będzie miał premierę 1 marca 2018 roku (tylko na mymusicshop.pl) a 2 marca 2018 roku ukaże się fizycznie we wszystkich sklepach muzycznych. Na social mediach Sylwii mieliśmy już wstępne przecieki dotyczące nagrań, które pojawią się na jej płycie i wiemy, że będzie ona inna niż wszystkie poprzednie. Na jej Instagramie pojawiają się również zdjęcia z opisami pochodzącymi z tekstów z jej nowej płyty. 

 

Jednak duże zainteresowanie wzbudziła zmiana jej koloru włosów. Sylwia w środę poinformowała wszystkich, że zdecydowała się na ogromną metamorfozę i zachęcała do śledzenia jej social mediów. Jej włosami zaopiekował się Tomek Kopeć z salonu Bartka Janusza, który na co dzień opiekuje się włosami Sarsy, Margaret czy Ewy Farnej! Pod koniec dnia Sylwia pochwaliła się końcowym efektem i okazało się, że na stałe przefarbowała włosy na truskawkowy róż zachowując również ciemne odrosty! 

 

To jednak nie koniec nowości. Wokalistka jest właśnie w drodze na plan nowego klipu. Gdzie Sylwia wybiera się tym razem? Śledźcie nasz portal, a dowiecie się jako pierwsi. 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X