fbpx


Minione dni są bardzo pracowite dla Sylwii Przybysz. Niedawno nagrywała pierwszy klip, do singla z nowej płyty, w Austrii a wczoraj mogliśmy już ją zobaczyć na planie sesji do albumu “Czas“. 

Wokalistka nie zdradziła za bardzo szczegółów sesji i wzbudziła jeszcze większą ciekawość. Wiemy tylko, że na planie towarzyszył jej Karmel oraz fryzjer Tomek Kopeć, który zajmuje się obecnie jej włosami. Jak zatem będzie wyglądać okładka jej trzeciej płyty? Przypomnimy sobie dwie ostatnie: Plan i Tylko Raz.

 

 

Pierwsza płyta Sysi pt. Plan wydana była w kartonowym opakowaniu po to by móc pokolorować jej okładkę wg własnego uznania. Do dziś wszyscy pamiętają specjalne kredki Sylwii Przybysz, które były limitowaną okazją. Kolejny album, czyli Tylko Raz wydany w standardowym eleganckim opakowaniu, przypominał różową bajkę z Sylwią w roli głównej. Dodatkiem był wtedy śliczny plakat wokalistki. Obydwie płyty łączy jedna wspólna cecha: kolor różowy, czy pojawi się również na nowej płycie/okładce? Wiemy, że kilka temu Sylwia przefarbowała włosy na mocny róż, jednak na jedynym Snapie wrzuconym z backstage’u sesji wydawało się jakby miała już inny kolor.

Jakie opakowanie płyty tym razem wybierze Sysia? Jak będzie wglądać sama okładka…? I czy zaskoczy nas czymś jeszcze przy premierze płyty “Czas”? Dowiemy się w najbliższych dniach. 

Tymczasem przed nami premiera klipu “Pomimo”, nakręconego w śnieżnobiałej Austrii. Sprawdźcie kanał YouTube Sylwii już w piątek 12.01.2018 o godz. 18:00. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X