fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Sylwia i Jaś to cudowna para, ich związek trwa już dosyć długo i kwitnie z dnia ma dzień. Na portalach społecznościowych możemy obserwować jak ta dwójka wspiera się nawzajem we wszystkim. Robi się cieplej na sercu kiedy widzimy jak oni na siebie patrzą! Tego nie koniec, co pokazuje kolejna część trasy Syśki!

Sylwia Przybysz zakończyła zakończyła właśnie 1 część trasy Czas Na Show i ogłosiła część drugą, z niewielkimi zmianami i niespodziankami! Zanim do tego dojdziemy przyjrzyjmy się poprzedniej części trasy.

Sysia odwiedziła 12 miast w przeciągu pół roku. Supportem na początku była oczywiście niezastąpiona Olga Przybysz. Po Young Stars Festiwal kiedy to Kaja Jabłońska wygrała konkurs #waytoyoungstars również i ona znalazła się w składzie koncertowym Sylwii Przybysz w kilku miastach! Czy to nie cudowny gest ze strony Sysi? Poza tym na scenie mogliśmy zobaczyć Jasia Dąbrowskiego, który śpiewał razem z Sylwią i rozbawiał widzów chwile przed wejściem gwiazdy wieczoru.

Czas Na Show podbił serca polskich fanów i jeśli jest ktoś, kto nie mógł być na poprzedniej części lub czuje niedosyt, to ma możliwość poczuć dreszczyk emocji już od listopada, kiedy to zaczyna się druga część trasy koncertowej z niewielkimi zmianami. Supportem jak na razie jest tylko standardowo siostra Sylwii – Olga. Koncertów również będzie 12. Ale są one rozłożone na końcówkę roku 2018 i początek 2019. Bilety M&G uległy zmianie bo już za 199 zł można kupić bilet M&G Couple Goals czyli spotkanie z Sysią i z Jasiem. Za jednym razem! Zdjęcie we trójkę. Super co nie? Ceny biletów nie uległy zmianie i również będą dostępne bilety M&G oraz VIP.

Byliście już na koncercie Sysi? A może dopiero się wybieracie? Dajcie znać w kometarzach!

Autor: Dominika

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X