fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dzisiaj dwie wielkie daty! Wszyscy bawimy się na Young Stars Festival 2019, czyli na najgorętszym zakończeniu lata, ale dla artystki, która niedawno pojawiła się na scenie, to podwójne święto. Poza spotkaniem z Wami, Sylwia Lipka świętuje także premierę swojego nowego albumu!

Foto: My Music

 

Czy może być lepsze miejsce na połączenie tak wspaniałych wydarzeń? Torwar jako miejsce łączy wszystkich, od młodszych po starszych! A to wszystko za sprawą Young Stars Festival 2019, czyli dzięki wszystkim artystom, którzy pojawiają się na scenie!

Dosłownie przed chwilą swoje show zaprezentowała Sylwia Lipka. Światła, tancerze, piękna choreografia i przede wszystkim ten głos! Głos, który czaruje od lat i dalej nas pozytywnie zaskakuje. Mimo późnej godziny rozruszała publiczność i wprawiła w dobry nastrój każdego. Nawet nas!

Foto: My Music

 

Wcześniej wspominaliśmy o nowej płycie „Wbrew pozorom”, zatem i tytułowego kawałka nie mogło zabraknąć na wielkiej scenie! Co jeszcze Sylwia dla Was przygotowała? Na pewno warto zwrócić uwagę na dopracowany występ i przede wszystkim pozytywną energię, którą artystka wysłała do wszystkich uczestników festiwalu. Jaką niespodziankę dla nich przygotowała? Możliwe, że za tydzień dowiemy się nieco więcej o nowej trasie koncertowej Sylwii!

Foto: My Music

 

My jednak nie zwalniamy tempa i dalej będziemy dbać o dobrą zabawę! A Wy, czytelnicy portalu, śledźcie nas na bieżąco, bo już niedługo pojawią się kolejne informacje na temat tego, co się dzieje na najgorętszym zakończeniu lata!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X