fbpx


Sylwia Lipka pokazuje na każdym kroku, że jest bardzo pracowitą osobą i daje swoim fanom mnóstwo satysfakcji. Za artystką weekend, gdzie z dnia na dzień koncertowała w Gdańsku i Olsztynie, a już dzisiaj jest w Poznaniu, gdzie kręci nowy klip do jednego ze swoich utworów!

Sylwia Lipka na planie nowego klipu // Instagram: youngstars_official

Byliśmy jakiś czas na planie i obserwowaliśmy jak wszystko przebiega! Teledysk jest jeszcze owiany tajemnicą i nie możemy Wam na razie zdradzić szczegółów, takich jak na przykład do jakiego utworu powstaje klip, jednak możemy napisać jedno – będzie petarda!

Pierwsze co od razu rzuca się w oczy to green screen, na tle którego wszystko będzie się działo! Oprócz Sylwii w klipie pojawią się również profesjonalni tancerze, którzy na pewno zaprezentują mnóstwo energii. Po za tym nie od dziś wiadomo, że Lipka jest bardzo kreatywną osobą i zawsze ma świetne pomysły na teledyski.

Dla potwierdzenia, pokazujemy Wam jeden z nich “Puzzle Dwa“, który na YouTubie osiągnął już ponad 1,6 mln wyświetleń! Czekamy na efekty i gdy tylko otrzymamy więcej informacji, przekażemy je najszybciej jak się da 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X