fbpx


Słynny teledysk Taylor Swift do jej singla z płyty Reputation “Look What You Made Me Do” jest tak uzależniający, że osiągnął miliard wyświetleń na YouTube! Takie wyróżnienie zdobył w ciągu półtora roku, ponieważ premiera teledysku miała miejsce 27 sierpnia 2017 roku.

W momencie pojawienia się teledysku wśród fanów zawrzało. Jedni uznali, że Taylor rozlicza się z przeszłością i w końcu może być sobą, druzy natomiast stwierdzili, że przesadziła i sama z siebie robi księżniczkę. Wideo okazało się jednak strzałem w dziesiątkę, a oczy całego świata skierowały się na Taylor.

To nie pierwszy raz, kiedy Swift osiągnęła kamień milowy. Jej pozostałe teledyski mają także tak wysokie wyniki. “Shake It Off” ma już 2,7 miliarda wyświetleń, “Blank Space” – 2,3 miliarda i “Bad Blood” – 1,2 miliarda.

Klip do “LWYMMD” zapoczątkował erę Reputation w sierpniu 2017 po premierze na VMA. W teledysku Taylor wyśmiewa się z bycia nazywaną “wężem”, wskazuje na jej spór z Kim Kardashian i Kanye Westem oraz żegna się z dawną wersją siebie.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X