fbpx


Show Ally Coalition w Nowym Jorku zyskało jeszcze większy rozgłos, kiedy Hayley Kiyoko powitała Taylor Swift na scenie. Hayley nazwała Taylor dopiero wschodzącą gwiazdą, jednak autorka hitu “Shake It Off” nie przejęła się tym i wystąpiła na scenie. Zaskoczeniem dla gości było pojawienie się Lany Del Rey, która wykonała dwa nowe kawałki!

Kiyoko przedstawiła supergwiazdę pop jako “wschodzącego artystę, który właśnie podpisał kontrakt z Universalem”. Fani Taylor wytknęli Hayley, że Taylor jest już na tyle wielką gwiazdą, że wschodzić przestała dawno. Nie wiadomo, na ile był to po prostu błąd, a na ile uszczypliwość ze strony piosenkarki. Następnie dziewczyny zaśpiewały najnowszy hit Swift – “Delicate”. Taylor grała dodatkowo na gitarze. Pokaz odbył się w Town Hall w Nowym Jorku. 

Podczas wieczornego koncertu również Lana Del Rey zadebiutowała dwiema nowymi piosenkami z frontmanem Bleacherów Jackiem Antonoffem, który wraz ze swoją siostrą, projektantką mody Rachel Antonoff organizuje wydarzenie gromadzące fundusze i wspierające bezdomną i zagrożoną młodzież LGBTQ. Amerykańska piosenkarka wykonała cztery kawałki podczas setu, który rozpoczął się od “How to Disappear” i “Venice Bitch”, a zakończył się, po raz pierwszy wykonanymi “Hey Blue Baby” i “I Must Be Stupid for Feeling So Happy”.

“Ja i Jack napisaliśmy kilka piosenek country tylko dla zabawy, więc pomyśleliśmy, że je zagramy”–  powiedziała gościom wydarzenia Lana, zanim zaczęła śpiewać nowe numery z frontmanem Bleacherów. Zobaczcie wykony gry Swift i Kiyoko oraz Lany Del Rey. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X