fbpx


Broadwayowskie produkcje od zawsze budzą wiele emocji. Gdy potwierdzono powstanie adaptacji filmowej spektaklu „Cats”, od razu zaczęły pojawiać się plotki o tym, kto w niej wystąpi. Rozważano wiele kandydatur, jednak znamy już oficjalną listę aktorów!

Premiera filmu przewidziana jest na grudzień 2019 roku. Musical „Cats” jest czwartym najdłużej granym spektaklem na broadwayowskiej scenie. Po raz pierwszy pojawił się w 1997 roku, a skomponował go Andrew Lloyd Webber. Akcja musicalu rozgrywa się podczas wyjątkowej nocy, kiedy główny przedstawiciel kociej społeczności wybiera kota, który wybierze się do pewnego miejsca, by uzyskać całkowicie nowe życie.

Na dany moment potwierdzono, że w filmie zobaczymy Taylor Swift, która ostatnio triumfowała na American Music Awards oraz Jennifer Hudson. Drugą piosenkarkę możecie kojarzyć z takich filmów jak: „Dreamgirls”, „Sekretne życie pszczół” czy „Pięć filmów o szaleństwie”. Obok pań zobaczycie także Idrisa Elba, Iana McKellenaJamesa CordenaLaurie Davidsona i Mette’a Towleya. Autorem scenariusza do filmu jest Lee Hall.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X