fbpx


Nikt chyba nie będzie zły, gdy stwierdzimy, że oficjalnie otwieramy sezon świątecznych piosenek! W końcu do Wigilii zostało zaledwie 20 dni, za oknem aura nie nastraja, więc może nowy kawałek od GOT7 wprowadzi Was w przyjemny nastrój! “Miracle” właśnie zadebiutował, a w połączeniu z klimatycznym teledyskiem, na pewno przypadnie Wam do gustu! 

Grudzień w Polsce zwykle nie sprzyja świątecznemu klimatowi, ponieważ bardziej przypomina środek jesieni, niż białą zimę. W nastrój wprowadzić Was może delikatna popowa ballada od boysbandu GOT7 – “Miracle”. Kolęda z typowymi świątecznymi dzwonkami i instrumentami smyczkowymi idealnie wpasowuje się w głosy chłopaków, którzy śpiewają i rapują. Czy “Miracle” to rzeczywiście cud? Przesłuchajcie i dajcie znać!

Źródło: allkpop.com

Utwór wydano z ciepłym teledyskiem, w którym siedmiu członków GOT7 pojawia się w różnych przytulnych scenach. Główną bohaterką jest mała dziewczynka, która podróżuje, by na koniec dołączyć do zespołu na ośnieżonym wzgórzu. W ostatnich momentach teledysku widać jednak, że śnieżna i słodka fantazja była tylko snem w jej głowie.

Piosenka promuje album “Present: YOU & ME”, czyli ponownie wydaną, dwupłytową wersję wrześniowej prezentacji: “YOU”. Zarówno “Miracle”, jak i nowa edycja albumu zostały wydane 3 grudnia. Płyta zawiera 12 utworów, w tym “Miracle”, dwie nowe piosenki “Take Me To You” i “Come On” oraz utwory wykonywane podczas koncertów GOT7.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X