fbpx


Matt Damon, Miley Cyrus i Mark Ronson wymieniają się dziwacznymi prezentami na planie Saturday Night Live w najnowszym zwiastunie świątecznego odcinka, którego premiera odbędzie się w najbliższą sobotę.

“Secret Santa to mój ulubiony dzień w roku” – mówi Damon do grupy siedzącej przy choince. Ronson jako pierwszy otworzył swój prezent, który okazał się kanapką z indyka pochodzącego od SNL Becka Bennetta. “Pamiętasz jak pewnego razu jadłem kanapkę z indyka i mówiłeś: Wygląda dobrze” – pyta Bennett, na co Ronson niezręcznie odpowiada: “Myślę, że pamiętam, więc włożyłeś ją do pudełka i podałeś mi mnie teraz, dzięki.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Look who’s here! 🎄

Post udostępniony przez Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl)

Następna była Cyrus, która otrzymała wspaniały diamentowy naszyjnik od Damona. “Matt to o wiele za dużo, powiedziałeś, że w tym roku robimy skromne prezenty” – powiedziała 26-letni piosenkarka. “Wiem, że mnie poniosło, po prostu kocham Sekret Świętego Mikołaja” – 48-letni aktor nalegał. “Dziękuję, to takie słodkie i lepsze niż kanapka z indyka” – dodała żartobliwie Miley.

Członek SNL Cecily Strong na koniec daje Damonowi prezent, który natychmiast wywołuje rozczarowanie na jego twarzy. “Zrobiłam to sama, oczywiście jest to szal, ale nie dokończyłam go” – mówi Strong, gdy Damon wyciąga luźne dzianiny z pudełka. “Czy ci się podoba, dlaczego go nie założysz?” Na co odpowiedział jej Matt: “Jestem taki gorący, boję się, że dostanę jakiegoś rodzaju wysypki.” Grupa wkrótce zaczyna przekonywać Damona, by włożył szalik, a Cyrus stwierdziła: “To był twój pomysł: To jest Sekretny Święty Mikołaj, no dalej.”

W końcu poddaje się, a cała grupka klaszcze. “Czuję jakbyście bili brawo, aby sprawić, żebym poczuł się lepiej”. Czy jednak poczuł się lepiej? Obejrzyjcie całą zapowiedź!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X