fbpx


Za nami dwa pierwsze turnusy Young Stars Camp – najlepszego obozu z gwiazdami. Tegorocznej edycji towarzyszy sporo niespodzianek. Jedną z nich jest Studio Young Stars Camp – zajęcia z pracy przed kamerą, połączone z udziałem uczestników obozu w nagraniach, pojawiających się co tydzień na social mediach Young Stars. Obozowiczom, towarzyszą gwiazdy – każdy z turnusów otrzymuje okazje na przeprowadzenie telewizyjnego wywiadu z gwiazdami Young Stars. Uczestnicy turnusu 0 mieli okazję porozmawiać “na wizji” z Sylwią Przybysz i Bartkiem Kaszubą a turnus 1 – z Sylwią Lipką i Olciiak. Zobaczcie jak przed kamerą, radzą sobie uczestnicy tegorocznego camp-a!


 

Kolejne nagrania ze Studia Young Stars Camp, już niebawem. Śledźcie nasze Social Media i bądźcie na bieżąco z najnowszymi wpisami!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X