fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Za nami dwa pierwsze turnusy Young Stars Camp – najlepszego obozu z gwiazdami. Tegorocznej edycji towarzyszy sporo niespodzianek. Jedną z nich jest Studio Young Stars Camp – zajęcia z pracy przed kamerą, połączone z udziałem uczestników obozu w nagraniach, pojawiających się co tydzień na social mediach Young Stars. Obozowiczom, towarzyszą gwiazdy – każdy z turnusów otrzymuje okazje na przeprowadzenie telewizyjnego wywiadu z gwiazdami Young Stars. Uczestnicy turnusu 0 mieli okazję porozmawiać “na wizji” z Sylwią Przybysz i Bartkiem Kaszubą a turnus 1 – z Sylwią Lipką i Olciiak. Zobaczcie jak przed kamerą, radzą sobie uczestnicy tegorocznego camp-a!


 

Kolejne nagrania ze Studia Young Stars Camp, już niebawem. Śledźcie nasze Social Media i bądźcie na bieżąco z najnowszymi wpisami!

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X