fbpx


K-popowy zespół Stray Kids wydał nowy kawałek pod tytułem „Miroh”. Jest to pierwsza piosenka Stray Kids z 2019 roku, która pojawiła się wczoraj wieczorem w Internecie. Kawałek stoi na czele nowego albumu grupy Clé 1: MIROH, który ujrzał światło dzienne właśnie dzisiaj.

Stray Kids, czyli 9-osobowy zespół, stworzyła wytwórnia JYP Entertainment. Muzyków wybrano w trakcie reality-show. Lee Know i Felix zostali wyeliminowani w odcinkach 4 i 8, ale powrócili pod koniec odcinka 9 i ostatecznie trafili do finalnego składu. 8 stycznia 2018 r. chłopacy wydali swój pre-debiutancki album Mixtape, który pojawił się równo rok temu, bo 25 marca 2018 r. Teraz wracają z nowymi brzmieniami na płycie.

Muzyka, którą tworzą członkowie Stray Kids, to muzyka potężnych mężczyzn. Futurystyczny świat służy im jako tło dramatycznego buntu i potężnej choreografii w miejskiej dżungli. Co ciekawe, Stray Kids zorganizują koncerty w Stanach Zjednoczonych w maju tego roku.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście „Miroh” od Stray Kids, to musicie nadrobić!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X