fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
212

TAK! Ten dzień w końcu nastał! Wiemy, że musieliście trochę poczekać, ale właśnie wystartowała sprzedaż miejsc na zimowych campach 2020! Będziecie mogli razem z nami spędzić naprawdę fajne ferie i poznać wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak Wy chcą spełniać swoje marzenia!

Skoro o marzeniach mówimy, to jaki jest najprostszy sposób, by je zrealizować? Jeśli myślicie o przyszłości związanej z branżą muzyczną i rozrywkową, to mamy dla Was coś specjalnego! Obozy, które dopasowaliśmy do Was, ale także do rynku, który wciąż się zmienia!

W naszej ofercie znajdziecie Obozy Young Stars oraz #waytoyoungstars! Jeden i drugi gwarantuje Wam naprawdę wysoki poziom przygotowanych zajęć i zabaw, ale również specjalnych ambasadorów, którzy zadbają o Was w trakcie obozów! W tym roku ambasadorami zostali m.in. Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Weronika Juszczak, Artur Sikorski, Dominika Sozańska, Kaja Jabłońska, Agata Gładysz, Olivia Klinke i Felivers! 

W czasie obozu będziecie mogli wziąć udział w takich zajęciach: koncerty, sesje fotograficzne , spotkania z ambasadorami, ZAPROJEKTUJ MERCH (nowość!), MODA ZERO WASTE (nowość!), GRA FLAGI (nowość!), YOUNG STARS DANCE SHOWCASE (nowa formuła!), YOUNG STARS ON THE SNOW, YOUNG STARS DISCO, YOUNG STARS CINEMA, YOUNG STARS KARAOKE, YOUNG STARS TALENT SHOW, YOUNGSTARIADA czy zabawy integracyjne!

Całą ofertę oraz co najważniejsze – możliwość zarezerwowania i kupienia miejsca na obozach znajdziecie tutaj! Powodzenia i do zobaczenia zimą!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
212
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X