fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wybiła godzina 12:00, więc sprzedaż drugiej i zarazem ostatniej puli biletów właśnie ruszyła! Mamy nadzieję, że zobaczymy się z każdym z Was na tym wielkim wydarzeniu, jakim jest Young Stars Festival 2018!

Dołącz do tysięcy osób na największym młodzieżowym festiwalu w Polsce!

Bilety są dostępne na stronie ebilet.pl – pod tym linkiem – KLIKNIJ TUTAJ!

Do sprzedaży trafia 800 biletów Be Young Stars, 100 Golden oraz 100 Diamond. Druga pula biletów to spora szansa przede wszystkim dla osób, które nie zdążyły kupić biletu uprawniającego do wejścia na festiwal, a posiadają wykupiony bilet Meet&Greet. 

Bilety, które powracają do sprzedaży:

BE YOUNG STAR – kosztuje 119zł (800 biletów) – bilet ten zapewnia miejsce w strefie Be Young Star

GOLDEN YOUNG STAR – kosztuje 229zł (100 biletów) ten bilet zapewnia miejsce w Golden Circle tuż za strefą Diamond oraz strefie BYS.

DIAMOND YOUNG STAR – kosztuje 399zł (100 biletów) ten bilet zapewnia miejsce w Strefie Diamond pod samą sceną oraz strefach BYS i GYS.

Bilety trafią do sprzedaży niezmiennie na stronie ebilet.pl oraz w Empikach. Nie przegapcie tej okazji i do zobaczenia na miejscu – NAPRAWDĘ WARTO! ?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X