fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
563

Nadal spływają do nas pytania o letnie obozy. Czy to z gwiazdami, #WAYTOYOUNGSTARS czy o campy Sylwii Lipki. Nadciągamy zatem z jak najszybszymi informacjami, żeby nikt nie przegapił startu sprzedaży miejsc!

Obecnie przy próbie zarezerwowania miejsca, pokaże Wam się taki licznik, który od razu poinformuje Was o tym, kiedy dokładnie ruszy sprzedaż na dowolne letnie campy. Przypominamy jednak mimo to wprost – start sprzedaży ruszy JUŻ JUTRO (20.02.2019) O GODZINIE 12:00 NA STRONIE CAMP.YOUNGSTARS.PL!

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona i wszystko zależy od Was! Dotyczy to każdego obozu! Tak więc jutro nie zastanawiajcie się zbyt długo i od razu rezerwujcie miejsca!

Szczegóły dotyczące obozów znajdziecie na oficjalnej stronie obozów oraz w jednym z naszych artykułów -> W końcu możemy ogłosić nowe edycje letnich campów!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
563
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X