fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Najgorętsza oferta zimowych obozów, która skierowana jest specjalnie do Was, jest jeszcze dość daleką inicjatywą, ale już w środę będziecie mogli rezerwować czy kupować swoje wyjazdy, zatem chcemy Was na to przygotować! W końcu miejsca zawsze bardzo szybko się rozchodzą!

Obozy zimowe wystartują już w styczniu, więc to będzie idealny czas, by razem z nami i specjalnie wybranymi ambasadorami oraz gośćmi spędzić naprawdę fajnie i produktywnie czas. W ofercie czekają na Was Young Stars Camp oraz #waytoyoungstars! Pierwszy turnus obozów to 11.01-17.01.2020, ostatni natomiast 15.02-21.02.2020.

W programie campów znajdziecie m.in. koncerty, sesje fotograficzne , spotkania z ambasadorami, ZAPROJEKTUJ MERCH (nowość!), MODA ZERO WASTE (nowość!), GRA FLAGI – (nowość!), YOUNG STARS DANCE SHOWCASE – (nowa formuła!), YOUNG STARS ON THE SNOW, YOUNG STARS DISCO, YOUNG STARS CINEMA, YOUNG STARS KARAOKE, YOUNG STARS TALENT SHOW, YOUNGSTARIADA czy zabawy integracyjne!

W tym roku ambasadorami będą m.in.: Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Weronika Juszczak, Artur Sikorski, Dominika Sozańska, Kaja Jabłońska, Agata Gładysz, Olivia Klinke i Felivers! To będzie ogień! Przypominamy, że miejsca na zimowe obozy będziecie mogli rezerwować już od środy (11.09.2019) od godziny 12.00 na stronie campów! To jak, z kim widzimy się zimą?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X