fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Pod koniec ubiegłego roku do kin trafił film “Aquaman” i zdobył on wiele pozytywnych opinii, a przynajmniej o wiele więcej niż “Liga Sprawiedliwości”, zatem nikogo nie powinno dziwić, że wytwórnia planuje powstanie kolejnego filmu osadzonego w podwodnym świecie. Kilka informacji o nowym projekcie zdradził reżyser “Aquamana” James Way.

Warner Bros. planuje realizację filmu “The Trench”, czyli spin-offa znanego już “Aquamana”. James Way w ostatniej rozmowie z mediami opowiedział o owych planach. Zdradził on, że cały czas powstaje fabuła produkcji, więc za dużo powiedzieć nie może, ale przyznał, że marzy mu się zrobienie horroru osadzonego w świecie komiksów DC.

Way jest znany przede wszystkim jako twórca horrorów. Wcześniej zrealizował takie filmy jak: “Naznaczony”, “Obecność” czy “Piłę”. Jednak jak zauważyli fani na całym świecie łączenie tematyki komiksów i horroru może nie wyjść na dobre, bo twórcy zbyt mocno odejdą od fabuły spisanej w oryginale.

Wytwórnia zastanawia się, czy nie przystać na pomysł reżysera, ponieważ “Aquaman” w jego reżyserii zarobił na dany moment najwięcej ze wszystkich ekranizacji DC. Jak myślicie, to będzie dobry pomysł?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X