fbpx


Sony zdradziło kilka szczegółów dotyczących nowej generacji swojej konsoli, która pojawi się najwcześniej w 2020 roku i zapowiada się być potężną maszyną do grania!

Foto: Wired

Zgodnie z przypuszczeniami – premiery PS5 nie doczekamy się jeszcze w tym roku, ale czytając o tym co Sony ma zaoferować wraz z nową generacją, można dojść do wniosku, że warto poczekać! Technologie, które mają być zastosowane w nowym PlayStation, robią wrażenie. Będzie to m.in. ray-tracing czyli technika realistycznego śledzenia promieni, pozwalająca na uzyskanie efektu trójwymiarowości, która ma być również słyszalna dla gracza (dźwięki mają mieć różne natężenie w zależności od odległości ich źródła w wirtualnej rzeczywistości). Nowy play ma obsługiwać również technologię obrazu 8K, która pozwoli graczom na nieporównywalne doznania wizualne.

Sony ma również dobrą wiadomość dla użytkowników poprzedniej generacji konsoli. PS5 ma posiadać kompatybilność wsteczną, co oznacza, że zagramy na nim w gry przeznaczone oryginalnie na PS4.

Czekacie na nowe PlayStation?

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X