fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Sony zdradziło kilka szczegółów dotyczących nowej generacji swojej konsoli, która pojawi się najwcześniej w 2020 roku i zapowiada się być potężną maszyną do grania!

Foto: Wired

Zgodnie z przypuszczeniami – premiery PS5 nie doczekamy się jeszcze w tym roku, ale czytając o tym co Sony ma zaoferować wraz z nową generacją, można dojść do wniosku, że warto poczekać! Technologie, które mają być zastosowane w nowym PlayStation, robią wrażenie. Będzie to m.in. ray-tracing czyli technika realistycznego śledzenia promieni, pozwalająca na uzyskanie efektu trójwymiarowości, która ma być również słyszalna dla gracza (dźwięki mają mieć różne natężenie w zależności od odległości ich źródła w wirtualnej rzeczywistości). Nowy play ma obsługiwać również technologię obrazu 8K, która pozwoli graczom na nieporównywalne doznania wizualne.

Sony ma również dobrą wiadomość dla użytkowników poprzedniej generacji konsoli. PS5 ma posiadać kompatybilność wsteczną, co oznacza, że zagramy na nim w gry przeznaczone oryginalnie na PS4.

Czekacie na nowe PlayStation?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X