fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Smav zdradził nam, że oprócz wycieczki do USA, nagrał kilka materiałów, z których jeden z nich pojawi się już dzisiaj o godzinie 14:00! Przekazał nam trochę szczegółów i zdjęć, które z miłą chęcią przekazujemy Wam na 4 godziny przed premierą vloga! Sprawdźcie sami!

Jak Smav wstępnie nam zdradził przed premierą swojego vloga, odwiedził on kilka miejsc, które chciałoby odwiedzić mnóstwo osób – typu Hollywood czy Los Angeles tzw. Miasto Aniołów. Jednak oprócz zwiedzania, były również niezłe akcje typu wyprawa do słynnego napisu Hollywood, wspinaczka na szczyt góry w Griffith Park’u, robienie prania czy… ZROBIENIE WSPÓLNEGO TATUAŻU!

Nieźle prawda? 😀 Z kim ten wspólny tatuaż to Wam nie zdradzimy, jednak chyba nie trudno się domyślić, skoro był to wspólny wyjazd kilku osób 😉 Mimo to jeśli ktoś nie wie lub się nie domyśla, zapraszamy na kanał YouTube Smava o 14:00 – wtedy wszystko będzie jasne!

Oprócz tego… GRATULUJEMY SMAV! Na oficjalnym koncie na Instagramie, Filip ma już 300 tysięcy obserwatorów! Oby tak dalej! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X