fbpx


Choć związek Hailey Baldwin i Justina Biebera nie trwa długo, to para jest w sobie bardzo zakochana. Kilka tygodni temu zaręczyli się, co zaskoczyło wielu fanów. Zaczęto już nawet wspominać o ślubie, lecz tylko nie oficjalnie. Teraz jesteśmy pewni – gwiazdy staną na ślubnym kobiercu!

 

Justin ostatnio spędza wiele czasu w Nowym Jorku. Jak już wspominaliśmy, piosenkarz brał udział w religijnej konferencji Hillsong Church, gdzie spotkał się ze swoim przyjacielem, pastorem Carlem Lentzem. Nie była to przypadkowa wizyta, bowiem Bieber bardzo poważnie przygotowuje się do ślubu. Co więcej – mówi wprost, że on nastąpi!

We wtorek zakochanych widziano razem. Nagle Justin… rozpłakał się! Na pytanie dziennikarzy odpowiedział: „Czasem masz dobre dni, a czasem gorsze. Jeśli nigdy nie masz złych dni, to nie żyjesz naprawdę”. Pokazał im także książkę, zatytułowaną „Znaczenie małżeństwa. W obliczu złożoności zobowiązań z mądrością bożą”.

Szczerze mówiąc jesteśmy w szoku przemianą Justina. Jeszcze niedawno był niegrzecznym chłopcem i imprezowiczem – teraz staje się ułożony i bardzo religijny. Hailey dla swojego przyszłego męża jest chyba „aniołem nie człowiekiem” 😉

Znalezione obrazy dla zapytania hailey baldwin justin bieber

Splash News

Nie znamy jeszcze daty ślubu, jednak gdy tylko się pojawi to natychmiast Was o tym poinformujemy 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X