fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Miley Cyrus wydała nową emocjonującą piosenkę “Slide Away”. To kolejny kawałek po “Mother’s Doughter”, który promuje nową EP Cyrus. Piosenkarka udostępniła utwór z grafiką, w której znajduje się kolekcja butelek z alkoholem i pigułek unoszących się na wodzie.

“Slide Away” to trzy i pół minuty emocjonalnej, pełnej autorefleksji historii i wydaje się odzwierciedlać dramaty z życia artystki. W tym momencie wzywa do zdrowszego, lepszego życia, gdy śpiewa: “Chcę mój dom na wzgórzach / Nie chcę whisky i pigułek / Nie poddaję się łatwo”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

New day. New adventure. 💚

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Cyrus niedawno trafiła na nagłówki gazet, kiedy ogłosiła rozstanie z mężem Liamem Hemsworthem. We wtorek Hemsworth wygłosił oświadczenie o rozpadzie, pisząc: “Miley i ja niedawno się rozeszliśmy i życzę jej zdrowia i szczęścia. To jest sprawa prywatna i nie odpowiem na wszelkie komentarze dziennikarzy lub mediów. Wszelkie zgłoszone cytaty przypisane mi są fałszywe. Pokój i miłość.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Abs like a ninja turtle 🐢

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Przed komentarzem Hemswortha i wydaniem “Slide Away”, Cyrus zasygnalizowała w poniedziałek (12 sierpnia), że może pojawić się nowa muzyka, tweetując swoje zdjęcie w studiu, gdzie stała przed mikrofonem. Plotki okazały się prawdą, więc posłuchajcie “Slide Away” i dajcie znać,  czy Wam się podoba!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X