fbpx


Wspaniałe wieści prosto z pokazu Rihanny Savage x Fenty! Slick Woods, jedna z modelek biorąca udział w wydarzeniu, prosto z pokazu pojechała na porodówkę i jak donoszą media, urodziła synka! 

BROOKLYN, NY – SEPTEMBER 12: (EDITORS NOTE: Image contains partial nudity.) Slick Woods walks at the Savage x Fenty – September 2018 – New York Fashion Week at Brooklyn Navy Yard on September 12, 2018 in Brooklyn, New York. (Photo by Presley Ann/Patrick McMullan via Getty Images)

W tym przypadku można śmiało powiedzieć, że to najlepsze zakończenie jakiegokolwiek pokazu modowego o jakim słyszeliśmy! Niedawno odbył się pokaz bielizny Savage x Fenty, na którym pokazano projekty wykonane we współpracy z Rihanną. Odbił się głośnym echem w mediach, ale nie ze względu na kreacje modelek, ale ze względu na Slick Woods, która prosto z pokazu pojechała do… szpitala!

BROOKLYN, NY – SEPTEMBER 12: Model Slick Woods walks the runway for the Savage X Fenty Fall/Winter 2018 fashion show during NYFW at the Brooklyn Navy Yard on September 12, 2018 in Brooklyn, NY. (Photo by JP Yim/Getty Images for Savage X Fenty)

Jeśli zastanawiacie się, co stało się 22-letniej modelce, śpieszymy z odpowiedzią – nie wydarzyło się nic złego, a wręcz przeciwnie. Okazało się, że Slick Woods… zaczęła rodzić na pokazie! Młoda modelka nie dała jednak nic po sobie poznać – przeszła wybieg jak na profesjonalistkę przystało, pomimo tego, że odczuwała silne skurcze – po czym udała się prosto na porodówkę!

WhoWhatWear

Slick urodziła chłopca, który najprawdopodobniej otrzyma imię Saphir – zawdzięcza to kamieniowi tradycyjnie łączonemu z miesiącem wrześniem. Szczęśliwym tatusiem jest model Adonis Bosso, który potwierdził informację krótkim podpisem pod swoim najnowszym zdjęciem na Intagramie: Fatherhood.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Fatherhood

Post udostępniony przez Adonis Bosso 🇨🇮 (@septumpapi)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X