fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nie inaczej jest z serialem The 100, którego twórcy ogłosili, że nadchodzący 7. sezon będzie zamykał historię.

Foto: Instagram/cw_the100

Od premiery pierwszego odcinka The 100 minęło ładnych parę lat i kilka sezonów. Chociaż ten opowiadający historię młodych ludzi, którzy znaleźli się postapokaliptycznej rzeczywistości serial odniósł duży sukces i zgromadził sporą rzeszę fanów, przyszedł czas na jego zakończenie.


Ostatni – 7. sezon ma liczyć 16 odcinków co dopełni magiczną setkę w ogólnej liczbie odcinków.

Foto: Instagram/cw_the100

O planowanym zakończeniu serialu, świat dowiedział się od samego twórcy The 100 – Jasona Rothenberga, który wydał na Twitterze oświadczenie tej treści:

Na kilka dni przed finałem szóstego sezonu, mam kilka słodko-gorzkich wiadomości do ogłoszenia: sezon 7. będzie ostatnim. Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni WB i CW, za możliwość opowiedzenia zawsze naszej historii, tak jak chcemy i podsumowania serialu na naszych warunkach. Cóż to była za niesamowita przejażdżka!


Będziecie tęsknić za The 100? 

 

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X