fbpx


Shawn Mendes nie pozwala, by grypa powstrzymywała go przed ekscytacją nadchodzącą światową trasą. 20-letni piosenkarz i autor tekstów pojawił się na Twitterze w poniedziałek, aby 20.7 miliona osób wiedziało, że nie może się doczekać, by wykonać na żywo najnowsze piosenki!

W jednym z tweetów Mendes wspomniał o kilku utworach ze swojego autorskiego albumu, które najbardziej chciałby wykonać na koncertach. Są to: “Mutual”, “Why” oraz”Particular Taste”. Dodał później, że ostatnio nie był aktywny w mediach społecznościowych z powodu “szalonej grypy”, z którą walczy.

Na szczęście Mendes ma trochę czasu, aby się wyleczyć, ponieważ pierwszy przystanek jego trasy jest 7 marca w Amsterdamie. Trzymamy kciuki za jego szybki powrót do zdrowia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X