fbpx


Shawn Mendes jest bardzo popularny na całym świecie! Ma również ogromne powodzenie – jak się okazuje, nie tylko u kobiet! Na pewien odważny komentarz w kierunku Shawna zdobył się internetowy celebryta i zdeklarowany gej James Charles. Piosenkarz mocno się wkurzył!

Znalezione obrazy dla zapytania james charles

Instagram

Podczas jednej ze swoich transmisji na Instagramie Shawn postanowił zabawić publiczność żonglowaniem piłeczkami! Zabawa była przednia, ale niemniej ciekawe rzeczy działy się w komentarzach. Jeden z nich napisał James. Czy mógłbyś mną tak pożonglować? – zapytał. Shawn chyba zauważył ten tekst i momentalnie zakończył transmisję!

Choć mogło się to wydawać przypadkiem, to niedługo później w sieci pojawiła się rzekoma wypowiedź piosenkarza. Ten koleś zawsze wrzuca jakieś gówniane komentarze pod moimi postami – rzekł Shawn. To zdanie szybko dotarło do Jamesa, który postanowił przeprosić go za pośrednictwem Twittera.

Moje komentarze w kierunku przyjaciół i chłopaków zawsze są lekkomyślne i żartobliwe. Wspieram Shawna od bardzo dawna i jestem takim fanem, jak każdy inny. Nigdy nie chciałem, żeby ktokolwiek poczuł się niekomfortowo z tego powodu. Jestem zdenerwowany, zawstydzony i przepraszam, jeśli poczuł się przeze mnie molestowany seksualnie – powiedział youtuber.

Przeprosiny nie przeszły bez echa. Shawn odezwał się do Jamesa i również go przeprosił. Nigdy nie powiedziałem, że cię nie lubię lub czuję się przez ciebie niekomfortowo. Twoje komentarze zawsze mnie rozśmieszają, uwielbiam je! – dodał. Drama szybko zatem została rozwiązana i trzeba przyznać, że Shawn jest naprawdę bardzo sympatycznym chłopakiem!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X