fbpx


Shawn Mendes zdradził tajemnicę swojej znajomości z Niallem Horanem! Wieloletnia przyjaźń muzyków nie jest tajemnicą, ale dopiero ostatnio Shawn ujawnił, co wspólnie knują! Zapowiada się hit!

Shawn Mendes to jeden z niewielu artystów młodego pokolenia, który zdobył popularność powoli, bez żadnych skandali. Ma fanów na całym świecie, a jego muzyka zdobywa szczyty list przebojów. Dzięki swojej skromności może liczyć na przyjaźń wielu osób z tej branży – od dawna koleguje się choćby z Niallem Horanem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oh no @niallhoran

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Za każdym razem, kiedy w mediach pojawia się informacja o spotkaniu Shawna z Niallem, fani obu artystów popadają w zachwyt. Wszyscy długo czekali na połączenie sił tych muzyków. Aż do teraz! W ostatnim wywiadzie Shawn Mendes co nieco zdradził!

Pierwsze plotki o współpracy pojawiły się w połowie listopada, kiedy Shawn opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Niallem.

“Ostatnio miałem okazję z nim o tym rozmawiać i pewne jest, że napiszemy razem utwór. Wybierzemy się do studia najszybciej, jak tylko damy radę pogodzić nasze kalendarze i zobaczymy, co z tego wyjdzie.”

Możemy sobie tylko wyobrazić, jak czuje się Shawn, będąc wielkim fanem One Direction, którego członkiem był Niall. Jednak my cieszymy się chyba jeszcze bardziej!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X