fbpx


Selena Gomez wróciła na Instagrama, by życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i zastanowić się nad kilkoma ostatnimi miesiącami. Piosenkarka postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych, by odpocząć i znaleźć chwilę tylko dla siebie. 

Najnowszy post Seleny Gomez oznacza jej pierwsze wystąpienie na Instagramie od 24 września, kiedy przekazała fanom, że zawiesza działalność w mediach społecznościowych. Wkrótce potem podobno wstąpiła do ośrodka leczenia niepokoju i depresji, ale nie powiedziała tego publicznie.

Jej przekaz dla fanów jest optymistyczny i oczekuje tego, co się zdarzy w nowym roku. “Minęło trochę czasu, odkąd słyszeliście mnie, ale chcę życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować Wam za miłość i wsparcie” – pisze w podpisie. “Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu, zawsze są to wyzwania, które pokazują, kim jesteś i co jesteś w stanie przezwyciężyć. Zaufaj mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z osoby, którą jestem i czekam na nadchodzący rok. Kocham was wszystkich.”

Pomimo że odeszła od mediów społecznościowych, Gomez wciąż była publicznie widziana i słyszana dzięki współpracy z DJ Snake, Cardi B i Ozuną w ogólnoświatowym przeboju “Taki Taki”, który jak dotąd osiągnął najwyższy wynik (11 miejsce) na listach: Billboard Hot 100, Hot Latin Songs i Latin Airplay. Była również fotografowana ze znajomymi tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X