fbpx


Wszyscy fani Seleny Gomez i Justina Biebera zastanawiali się już od dłuższego czasu, dlaczego para znów jest razem. Nikt nie chciał puścić pary z ust, jednak w końcu to Selena pękła jako pierwsza!

 

www.popsugar.com

Justin Bieber i Selena Gomez ponownie razem?!

 

Selena w końcu wyjaśniła, dlaczego znów jest z Justinem i zrobiła to w obszernym wywiadzie dla magazynu Billboard. Jesteśmy trochę zawiedzeni Jej tłumaczeniem. Kilka lat uważała Biebera za niedojrzałego, a powód powrotu opisała kilkoma słowami:

“Mam 25 lat. Nie 18 czy 19, ani 20… Bardzo cenię ludzi, którzy naprawdę wpłynęli na moje życie. Może więc wcześniej działo się coś złego?”

Selena Gomez dodała, że jej zdaniem prawdziwa miłość po prostu przychodzi i nie mamy na to wpływu.

Wnioskować możemy tylko jedno – może Justin nadal jest dla Niej niedojrzały, jednak stara miłość nie rdzewieje i przychodzi znienacka. Czy jesteście zadowoleni, że wróciła “Jelena“? 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X