fbpx


Ostatni rok był pełen zaskakujących chwil dla fanów Seleny Gomez. Głównie przez nowe, świetne kawałki, odważne teledyski i Jej… social media! Głównie chodzi nam tutaj o Instagram, na którym ostatnio działo się bardzo dużo. Jeszcze w grudniu zmieniła profil na prywatny i nikt nie mógł nic sprawdzić, a po naprawdę niedługim czasie wróciła z wzruszającym zdjęciem… ale i anulowaniem obserwacji swoich “przyjaciół”!

 

 

Selena będąc w pobliżu Teksasu, odwiedziła miejscowość Grand Prairie, gdzie spędziła część swojego dzieciństwa. Po tej wizycie wstawiła zdjęcie sprzed domu rodzinnego, i dodała wzruszający podpis:

Dom, w którym dorastałam, od urodzenia do 13 roku życia… (nikogo nie było, gdy zapukałam lol). Odwiedzam to miejsce za każdym razem, gdy mam szansę. Na wiele sposobów moje życie mogłoby być lepsze, niż dzisiaj, ale jestem wdzięczna za głos, który może dziś umożliwiać zmiany. Nawet, jeśli nie wiem, jak zrobić to dobrze, albo czy w ogóle tego chcę. Kocham cię, Grand Prairie. Dziękuję. <3

Pomimo tego zdjęcia i wzruszającego tekstu, fani od razu zwrócili uwagę na bardzo uszczuploną liczbę kont, które artystka w danej chwili obserwuje! Z ponad 300 obserwowanych użytkowników, zostawiła zaledwie… 37! Usunęła na przykład takie osoby jak Demi Lovato, Camila Cabello, Gigi Hadid czy całą obsadę serialu 13 Powodów i Czarodzieje z Waverly Place! Wśród obserwowanych została natomiast na przykład Taylor Swift czy marki, z którymi współpracuje typu Puma, Coach, Pantene i Louis Vuitton.

Czyli burza dotycząca Seleny w świecie internetu i social mediów nie gaśnie. Pytanie tylko, skąd ten pomysł na uszczuplenie i usunięcie z obserwacji wielu znanych osób, które podobno były Jej bliskimi?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X