fbpx


Selena Gomez przez kilka miesięcy unikała życia publicznego, szczególnie tego w mediach społecznościowych. Jednak powoli do niego wraca! Najpierw wrzuciła post na swój Instagram, a teraz nadciąga… premiera reklamy z jej udziałem!

Kiedy w wakacje Selena przeszła załamanie nerwowe i wylądowała w szpitalu, zdecydowała się zniknąć z życia publicznego. Skupiła się na swoim zdrowiu – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Wolała odsunąć się z show-biznesu, aby w pełni o siebie zadbać.

Wygląda na to, że terapia i wsparcie najbliższych przyjaciół przynoszą efekty! Kilka dni temu Selena wrzuciła na swój Instagram pierwszy post od września, a teraz okazuje się, że wokalistka wraca do pracy!

Po kilkumiesięcznej nieobecności w mediach Selena wraca w wielkim stylu. Na krótkim video możemy zobaczyć ją podczas nagrywania reklamy – i musimy przyznać, że wygląda doskonale! Gołym okiem widać, że artystka dba nie tylko o swoje zdrowie psychiczne, ale też fizyczne, bo jest w świetnej formie. Mamy nadzieję, że oznacza to powrót Seleny do show-biznesu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X