fbpx


W najnowszym wywiadzie piosenkarka po raz pierwszy tak szczerze wypowiedziała się na temat swojego zdrowia. Selena wyznała, że choroby i problemy zdrowotne zabrały jej poczucie bezpieczeństwa.

Selena Gomez od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które wpływają zarówno na jej stan fizyczny, jak i psychiczny. Z tego powodu artystka przeszła ostatnio załamanie nerwowe, które doprowadziło do wycofania się jej z internetu i zawieszenia kariery.

Selena Gomez mimo przerwy w pracy wzięła udział w zaplanowanej kampanii reklamowej marki Puma. Z tej właśnie okazji ukazały się zdjęcia, filmy i wywiad z artystką. Selena opowiedziała w nim o swoich problemach ze zdrowiem.

Fot. mat. prasowe Puma

Piosenkarka nie ukrywa swoich chorób i wprost o nich mówi. Nie chce ukrywać, jaki mają wpływ na jej samopoczucie. W wywiadzie związanym z kampanią marki Puma wyznała, że choroby wywołują u niej strach i poczucie niepewności:

“Czasem czuję wielką niepewność. Przechodzę przez dziwaczne wzloty i upadki.”

Kampania z udziałem artystki promuje linię odzieży sportowej, dlatego w wywiadzie nie mogło zabraknąć tego wątku. Selena powiedziała, że wybór odpowiedniej odzieży może pomóc zadbać o samopoczucie i pozwala na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa:

“Powinno się ubierać tak, żeby czuć się wygodnie. Moja asystentka nosi odzież sportową cały dzień, a wcale nie trenuje. To stało się jej stylem i ona to kocha. Kocha to, jak się czuje – i tak właśnie powinniśmy się czuć wszyscy. Mnie to zainspirowało!”

Życzymy artystce dużo zdrowia i szybkiego powrotu do kariery!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X