fbpx


Mamy nie lada gratkę dla fanów Seleny Gomez, Nialla Horana i Julii Michaels! Usłyszymy ich razem na nowym krążku Julii, “Inner Monologue Part 1” ! EP będzie zawierał 6 utworów, z czego pierwszy powstał z Seleną, zaś ostatni z Niallem.

Selena Gomez, którą znamy z takich hitów, jak Back To You, Wolves czy It Ain’t Me, wraca do pracy i świata mediów w prawdziwym stylu! Kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie od września 2018, nagrywa reklamę, a teraz okazuje się, że usłyszymy ją na krążku Julii Michaels. To doskonałe wieści!

Przy albumie tym współpracował także Niall Horan, były członek zespołu One Direction. To właśnie Niall podzielił się tą świetną informacją na swoim Twitterze!

“Jestem tym super podekscytowany! Śpiewam na najnowszym albumie Julii Michaels i jestem w siódmym niebie! Julia jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i utwór “What a time” jest absolutnie fantastyczny. Jestem niesamowicie dumny mogąc być jego częścią i nie mogę się doczekać, aż sami go usłyszycie!”

Inner Monologue Part 1 wychodzi już 25 stycznia. EP zawiera 6 utworów:

  1. Anxiety – z Seleną Gomez
  2. Into You
  3. Happy
  4. Deep
  5. Apple
  6. What a time – z Niallem Horanem

Nie możemy się doczekać, aby go usłyszeć!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X