fbpx


Po stosunkowo spokojnym 2018 Selena Gomez jest gotowa na wyzwania nowego roku. Mimo problemów ze zdrowiem i zawieszeniem działalności w mediach społecznościowych dalej pozytywnie patrzy na przyszłe wyzwania. Piosenkarka opublikowała kolejny post na Instagramie, w którym opowiada o współpracy z Pumą!

“Nie mogę się doczekać, aby podzielić się projektami, nad którymi pracuję dla was” – kontynuowała. “Pierwszy jest tutaj: Cali.” Na zdjęciu w stylu vintage Gomez siedzi na ogrodowym krześle w białych tenisówkach “Cali”, które powstały we współpracy z Pumą. Elegancki but to aktualizacja klasyki, która sławna była przede wszystkim w latach osiemdziesiątych.

“Klasyczna Puma California z lat 80. została przeprojektowana, aby stworzyć Cali”– czytamy w opisie produktu Puma. “Początkowo były to wyluzowane tenisówki treningowe, a teraz Cali zyskał przewagę dzięki progresywnej gumowej formie, podczas gdy cholewka pozostaje wierna oryginałowi.”

Gomez współpracowała z firmą sportową już w przeszłości. Wspólnie z Pumą zaprojektowała całą kolekcję, która zawiera elegancki SG Runner i DEFY Mid x SG.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X