fbpx


Kolejna gwiazda ma zamiar zainwestować w branżę kosmetyczną! Selena Gomez najprawdopodobniej stworzy własną linię kosmetyków, która będzie sprzedawana pod jej nazwiskiem. Niedawno w urzędzie patentowym zastrzeżono znak towarowy, który ma zamiar wykorzystać firma kosmetyczna we współpracy z Seleną!

Jak donosi WWD firma produkcyjna piosenkarki July Moon zarejestrowała 11 lipca w Patent and Trademark Office znak towarowy “Selena Gomez” dla produktów kosmetycznych. W tym “zapachów, kosmetyków, preparatów do pielęgnacji skóry i włosów, preparaty pielęgnacyjne, mydła, środki nawilżające i olejki eteryczne.”

Chociaż linia ta będzie pierwszą Seleny, to piosenkarka wcześniej w 2011 roku wydała zapach wraz z Adrenalina Inc. Ponadto pojawiła się w wielu kampaniach modowych, w tym ostatnio z Coachem i Pumą.

Jeśli to się sprawdzi, to Gomez podąży śladami innych gwiazd, w tym: Rihanny, Lady Gagi i Hailey Bieber. Żadne oficjalne informacje na ten temat jeszcze się nie pojawiły.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X